Międzynarodowa konferencja twórców
i użytkowników Free Software / Open Source (FS/OS)

Komitet Organizacyjny

Podobnie jak wiele innych wydarzeń ukierunkowanych na wolne oprogramowanie, LVEE jest organizowane na zasadzie dobrowolności. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym procesie, przy założeniu realizacji niektórych zadań – zachęcamy do tego, niezależnie od tego, czy wkład będzie stosunkowo małym, czy chcesz spędzić znaczną część czasu, biorąc na siebie więcej pracy i stając się członkiem Komitetu Organizacyjnego.

Do tej pory skład organizatorów jest następujący:

Photo Alex Borovsky
E-mail: a.borovsky@lvee.org
Jabber: belpartizan@jabber.ru
Rola: rozwój i utrzymanie strony internetowej
Photo Michał Gelfand
E-mail: m.semenyako@lvee.org
Jabber: mike.dld@gmail.com
Cell phone: +375-44-7717070
Rola: rozpatrywanie wniosków, rozsielenie oraz transport
Photo Dmitriy Kostiuk
E-mail: d.kostiuk@lvee.org
Jabber: dmitriykostiuk@gmail.com
Cell phone: +375-29-6366293
Rola: konferencji, wybór raportów
Galina Balashkova
E-mail: springstorm666@gmail.com
Cell phone: +375-25-6279508
Rola: treść strony internetowej
Photo Victor Kraev
E-mail: v.kraev@lvee.org
Rola: wsparcie teczhniczne konferencji
Photo Maryna Ahibalava
E-mail: m.agibalova@lvee.org
Rola: tłumaczenie i redagowanie strony internetowej
Photo Pavel Chebotarev
E-mail: p.chebotarev@lvee.org
Jabber: che.pasha@gmail.com
Skype: che.pasha
Cell phone: +375-29-3179210
Role: finansowanie, komunikacja ze sponsorami, transport

Photo Sergey Morozik
E-mail: s.morozik@lvee.org
Rola: grille i część nieformalna programu konferencji

“Red Corner”

Photo Dmitriy Borodaenko
E-mail: d.borodaenko@lvee.org
Rola: koordynacja LVEE 2005 & LVEE 2006

Lista jest otwarta do uzupełnienia…

blog comments powered by Disqus